ExtrimeLiner

TOOTE KIRJELDUS
Extremeliner on komposiitmaterjal, mis sisaldab nelja osist:
* 1/8" profiiliga neopreenvahust põhjakiht, mis toimib summutava isolatsioonikihina materjali suhtes, millele Extremeliner on paigaldatud ning hajutab paneelist tulenevad vibratsioonid, välistades vibratsioonide üle kandumise teistele materjalikihtidele.
* 15 mil akustiktina, mis moodustab tõkke ülimadalatest sagedustest tekkivatele vibratsioonidele, summutades tõhusalt madalad sagedused. Samas on materjal kohane ka ebatasaste või karedate pindade katmiseks.
* 1/4" profiiliga väga tõhusa struktuuriga avatud/suletud kärgehitusega akustikkofreerimisvaht, mis on spetsiaalselt välja töötatud madalasageduslike helide summutamiseks. Avatud kärjed on suunitletud helilainete vastu võtmiseks ning suletud kärjed on mõeldud helilainete hajutamiseks.
* 3 mil uretaanist pealiskiht, mille ebakorrapärase lahendusega struktuur tagab tõhusa välimise kattepinna, mis takistab heli peegeldumist ning parandab märkimisväärselt helisüsteemi heli taasesituskvaliteeti. Eriti tõhus on sellise struktuuri toime just madalama keskdiapasooni ning mid-bass sageduste juures, milliste korral on tavapäraselt kasutatavad akustik-kofreerimisvahul põhinevad materjalid märgatavalt vähem tõhusa toimega.


AKUSTILISED PARAMEETRID
Extremeliner tagab eeskujulikud helisid neelavad omadused, olles märkimisväärselt tõhusaks termiliseks isolatsioonimaterjaliks, sobiv hästi kasutamiseks sõidu- ning veoautode juures nende helisüsteemide kvaliteetseima võimaliku heli taasesituse saavutamiseks, vähendamaks sõidul tekkivat madalsageduslikku müra, samuti vähendamaks mootoriruumist ning veermiku tööst tulenevat müra. Extremeliner on mõeldud oma neljast osisest koosneva ning tinastruktuurist müratõkkest „barjääri” sisaldava ehituse abil summutama ülimadala sagedusega helisid. Dynamic Control soovitab omalt poolt parima võimaliku müra summutamise ning müra neeldumise saavutamiseks selle materjali kasutamist kombineerituna koos Dynamat isolatsioonikihiga.


RAKENDUSVÄLI
Extremeliner on sobiv materjal kasutamiseks põrandakattematerjalide aluspindadel, interjööripaneelide sisekülgedel, samuti kõlarikastides nendes tekkivate resonantside ning vibratsioonide vähendamiseks. Ühtlasi on see edukalt kasutatav ka muudes konstruktsioonilahendustes, milliste puhul eeldatakse õhu kaudu levivate mürade tõhusat summutamist.


PAIGALDUS
Extremeliner turustatakse kuue ruutjala suuruste nelinurksete tükkidena mõõtudega 24" x 36" ning see materjal on hõlpsalt lõigatav soovikohastesse mõõtudesse noa või kääride abil. Extremelinerit saab edukalt paigaldada põrandakattematerjalide alla ilma vajaduseta lisada liimseid kinnitusaineid. Lisaks on Extremelinerit võimalik paigaldada ka vertikaalsetele tasapindadele kasutades paigaldamiseks ükskõik millist kinnitamisotstarbeks väljatöötatud liimainet. Paigalduspinnalt tuleb eemaldada tolm, õli, niiskus ning kõik pinnale mitteomased ained. Pihustage liimainet materjali paigalduspinnale ning Extremeliner materjali tagumisele küljele ning paigaldage materjal oma kohale.


TEHNILISED OMADUSED
Välimus:
4-kihiline kofreerimisvahuga ning uretaanmaterjalist pealispinnaga akustilise müra tõkkebarjäär.
Paksus:
0.392"
Mass:
1.5 (lb./ft2)
Tihedus:
2.0 (lb./ft3)
Vaba valimipõhine akustilis-termiline vastupidavus „Acoustical Thermal Resistivity” (R):
0.25 (hr-ft2-deg.F/BTU)
Tulekindluskategooria:
Meets HF-1
Tõmbetugevus:
18
Murdetugevus:
1.5
Müra neelamisomadusi kajastavad koefitsendid „Sound Absorbtion Coefficients”:
0.09 @ 125 Hz
0.11 @ 250 Hz
0.18 @ 500 Hz
0.24 @ 1000 Hz
0.43 @ 2000 Hz
0.70 @ 4000 Hz
Temperatuuritaluvusvahemik „Temperature Resistance Range”:
-43°C kuni +100°C jätkuv

TOOTEVALIK – TOOTEKOODID


Katteulatus: 0.56m2
Kaal: 3.08 kg
Mõõdud: 610mm x 914mm

Tähelepanu: Nimetatud tehnilisi andmeid võidakse muuta ilma muudatustest ette teavitamata.