DynaPad

DynaPad

Toote kirjeldus:

DynaPad on neljakihiline komposiitstruktuuriga müratõkkematerjal, mille toimepõhiseks elemendiks on materjalis kasutatav vinüülist müratõkke kiht massiga 1 nael ruutjala kohta, mis on paigutatud vaheliti kahe kihi 3/16 tollise paksusega akustikkofreeringuvahu kihi vahele, kuhu on lisatud uretaanipõhine pindmine kiht. DynaPad on väljatöötatud kasutamiseks objektidel, kus soovitakse põrandakattematerjali alla paigaldada täiendav müra tõkestav barjäär; kasutamiseks näiteks sõidu- või veoautode salongides, eluruumides või äripindadel. Dynapad on mõeldud kasutamiseks temperatuuridel vahemikus -40ºC kuni +107ºC

Akustilised omadused:

DynaPad materjali efektiivsus sõltub materjali suutlikkusest moodustada tõhus müratõkkebarjäär müra-/heliallika ning kuulaja vahele. Kahe akustikkofreeringuvahu vahele paigaldatud müratõkkebarjäär moodustab absorbent-tõkkebarjäär-absorbent ehitusega müra/heli isolatsioonisüsteemi. Kirjeldatud süsteem võimaldab müra/heli leviku parima võimaliku tõkestamise tagades tarbijale parimad mürasummutavad omadused.

Rakendusväli:

DynaPad on töötatud välja kasutamiseks põrandakattematerjalide alustel pindadel nii sõidu- kui ka veoautode salongides, samuti eluruumides ja äripindadel. Ühtlasi on DynaPad materjal edukalt rakendatav objektidel, mis nõuavad akustik-kofreeringvahul põhineva müra/heli summutusbarjääri olemasolu.

Paigaldamine:

DynaPad lõigatakse enne selle kinnitamist paigalduspinnale kääride, lõiketera või stantsvormi abil soovikohastesse mõõtudesse ning vormi. Seejärel puhastatakse paigalduspind tolmust, õlist, niiskusest ning muudest paigalduspinnale mitteomastest ainetest. Juhul kui DynaPad’i kasutatakse põrandakattematerjali all, puudub vajadus aerosoolliimi kasutamiseks. Kasutades DynaPad’i muudel objektidel, pihustage kontaktpinnale ning DynaPad’i tagumisele küljele liimainet.

Toote kirjeldus:

Neljaosaline komposiitmaterjalist akustik-kofreerimisvahul põhinev müratõkke barjäär, mis sisaldab 0,18-tollise profiiliga polüuretaanvahukihte, koos polüuretaanvahukihtide vahele asetatud Dynil müratõkkebarjääriga, mille mass on 1,0 naela ruutjala kohta.

Värvus:

Süsihall/Must

STC:

28

Mass:

5.32kg/m

Paksus:

11.48mm

Temperatuurivahemik (Taluvus):

-40 C kuni +105 C

Standardivastavus:

Meets MVSS302;
UL94-V0 (Barjäär);UL94HF (Kofreerimisvaht)

Keemiline vastupidavus:

Materjal on veekindel ning see ei karda kokkupuudet mineraalsete õlidega